NÁSOB PŘÍJEM,

NÁSOB SVOBODU    

Projekt, který vznikl proto, aby lidem dopřál VÍCE životní SVOBODY.

Všimla jsem si ale, že lidé si mnohdy ani neumí pod pojmem svoboda nic moc představit.

Je to stav, kdy nejste na nikom závislí nebo podřízení, co se týká vašeho života. 

Nemusíte zůstávat v zaměstnání, které vás ničí, jen kvůli tomu, že si nemůžete dovolit odejít.

Nemusíte zůstávat v nefunkčních vztazích jen proto, že jste na svém partnerovi finančně závislí.

A tak dále, a tak dále. Doplňte si samy, co v životě nechcete, ale MUSÍTE, protože …

A o tom je svoboda. Ta pak pokračuje i na další úrovně toho, že můžete být skutečně samy sebou, takové jaké jste, přijímat se přesně takové, jaké jste, věnovat svou drahocennou pozornost jen tomu, čemu chcete...

Já sama jsem tuhle svobodu dlouho nežila

Naopak.

Žila jsem v domnění, že mít dostatek peněz je jen pro některé vyvolené lidi  a že tou vyvolenou určitě nejsem já. Doteď pamatuju ty dny v Turecku, kdy jsem musela čekat na práci do začátku sezony, zbývalo mi posledních pár lir a já byla příliš hrdá na to, abych si komukoliv řekla o pomoc. 

O pár let později, už se dvěma dětma, jsem žila ve vztahu, ve kterém jsem zatajovala věci, protože jsem věděla, že jinak by to byl průser. Kde jsem si nedovolovala se plně projevit, protože některé části mě nebyly přijímané. Měla jsem ale tím pádem pocit, že ŽIJU VE LŽI.

A už jsem to dál nedokázala. ZABÍJELO MĚ TO. Ničilo mě to. Stálo mě to příliš energie. Vysávalo to ze mě radost. 

Máte kolem sebe nějaké chcíplé lidi? Nebo jste vy samy "takové nějaké chcíplé", bez energie?

Za to přesně můžou všechna ta omezení, které si ve svém životě samy vytváříme. 

Vzpomínám na ten den, kdy jsem seděla venku u rybníku, nasávala příjemný letní vzduch do plic a celou svou bytostí jsem si uvědomila, že takhle už to dál nechci. Že takto jen UMÍRÁM ZA ŽIVA.

Tehdy jsem se rozhodla odejít z iluze "jistoty". Skočila jsem. Sama se dvěma dětma. Na začátku online podnikání, abych u toho zároveň mohla být fulltime mámou. 

Ano. Pak to nějakou dobu hodně bolelo. Budovat online podnikání a u toho být fulltime single máma umí být docela makačka. 

Ale odměna je sladká. Najednou jste totiž ŽIVÉ. A cítíte živost a radost a šťávu v celém svém těle. 

NÁSOB PŘÍJEM, NÁSOB SVOBODU?

Je projekt, díky kterému jsem se postavila zpátky do své síly. Díky kterému jsem pochopila, že VÁŽNĚ MŮŽU. Že to je vážně možné a to I PRO MĚ. 

I PRO MĚ! 

Chápete? Jsem z rodiny zaměstnanců. Podnikat mě tudíž ani nenapadlo (protože to já bych přece nikdy nezvládla). Žila jsem v tom, že vrchol mého života je práce v turismu, protože to byl tehdy můj dream job. “Povídat si s lidmi a být za to placená”, no nechtěj takový život.

Ale pak jsem pochopila, že to JDE VYTUNIT JEŠTĚ VÍC. 

Díky online podnikání a osobnímu rozvoji jsem si konečně otevřela mysl, že to je možné. 

Díky ONLINE podnikání, které je narozdíl od klasického podnikání přístupnější i pro obyčejné lidi, kteří se nemůžou či nechtějí zadlužit provozovnami, sklady, zaměstnanci nebo kteří prostě jen nemají nápad v čem by podnikali. 

Každý z nás máme chytrý telefon neustále v ruce. Ale jen někdo ho využívá efektivně -  k tomu, aby na něm vydělával a díky tomu měl právě více svobody. 

Násob příjem, násob svobodu je koncept online podnikání, který spojuje to nejlepší z fungujících podnikatelských trendů - eshop, affiliate, dropshipping, frenčízing a network marketing = SOCIAL RETAIL.

Mít jenom e-shop je náročné, protože sklady, zaměstnanci, vývoj produktů, zákaznická podpora, reklamace, atd.

Mít jenom afil není až tak výhodné, protože vám nic nepatří.

Mít jenom dropshipping to stejné.

Frenčíza zase neumožňuje předávat know-how dál a násobit tak své zisky ještě chytřeji a hlavně sežere víc času kvůli offline povaze podnikání. 

A v network marketingu zase člověk musí tahat lidi do týmu.

SOCIAL RETAIL

SOCIAL RETAIL vzal všechny tyhle směry a nechal jen to nejlepší z nich. 

V čem je to chytřejší?

 • Funguje jako klasický e-commerce e-shop, tedy klasické podnikání, které je založené na vytváření obratů zákazníků
 • Je to dynamický podnikatelský koncept, kde podnikatel získá přístup na eshop, který už je nachystaný a může začít vydělávat od prvních obratů pěkné zisky
 • Zcela jiný přístup, energie a hodnoty, než v klasických network marketingových projektech
 • Založeno na vlastním brandingu, místo klasických NWM projektů, kde se propaguje značka společnosti
 • Jedinečný koncept pro budování zákaznické základny a skvělý VIP program, který zákazníci zbožňují
 • Zisky z obratů hned, bez nutnosti kvalifikovat se a držet jakési "pozice"
 • Chytrý inovativní affiliate program a program "Sdílej Lásku" kde si zákazníci sdílí promo kódy
 • Síla OPAKOVANÉ SPOTŘEBY a možnost násobit své zisky a automatizovat obraty

V překladu to znamená, že je to SVOBODNĚJŠÍ A CHYTŘEJŠÍ

Radši ale koukněte, co o projektu říkají ti, kteří jsou už jeho součástí:

HODNOTY PROJEKTU

Hodnoty v podnikatelských projektech jsou klíčem k úspěchu a měly by být i klíčovým prvkem k rozhodnutí, zda stojí za to vyrazit na cestu.
 
Násob příjem, násob svobodu je motto, které vystihuje záměr této podnikatelské komunity, která se rozhodla ukázat, že lze využít příležitosti, jako je tato, JINAK, než jak bývá zvykem.
 
Když se pak uvnitř naší komunity, v treninkové skupině podíváte na list doporučení, co opravdu NEDĚLAT, tak zjistíte, že je to většina aktivit, které se jinde dokonce učí dělat a je možné, že někdo z vás je taky máte naučené a zpočátku nebude úplně dávat smysl, proč a jak to tedy dělat jinak?
 
A tady máte na výběr: Rozhodnout se, že chcete dělat aktivity, které z dlouhodobého hlediska nemají smysl (viz. list toho, co nedělat) a nebo otevřete mysl, srdce a budete budovat něco, co vám za několik měsíců, několik let stále poroste, stále bude fungovat a nikdo vám to ani nikdy nevezme?
 
Je to něco, co je pro vás to nejcennější a nejjistější a o co nikdy nepřijdete a díky čemu můžete násobit příjem, mít vícero zdrojů přijmů, neustále růst a nebát se, že něco krachne..... víte co to je?
 
Jste to VY.  VAŠE ZNAČKA.
 
Nikdy v historii nebyl trh přesycený jako je v dnešní době a to, že v minulosti stačilo jít konvenční cestou nabízení úžasných produktů a příležitosti a někdo si to koupil, tak těmto dnům odzvonilo. Smiřte se s tím, že to, co bylo dřív UŽ NENÍ a nebude.
 
Dnešní doba nás vrací zpět do sebe, do naší autenticity, což je skvělá zpráva, protože takhle můžete zažít tu opravdovou svobodu podnikání, kde se v tom najednou cítíte skvěle.  Pokud tou cestou ještě někdo nejde, s námi se to lze naučit.  Jen je potřeba tomu být opravdu otevřený.

Krok číslo jedna, pokud chcete jít cestou opravdové svobody, nalaďte se na hodnoty této komunity:

 • Jsme jeden tým, který si vzájemně opravdu upřímně přeje. Jakože upřímně, ne na oko a pokud to pro vás bude nové, tak si to jen dovolte, protože možná tam odkud přicházíte tomu tak nebylo a bude to teď pro vás nezvyk.
 • Toto podnikání budujeme vždy jen a jen v PRAVDĚ. Jakmile jdete cestou upřímnosti a pravdy, tak rostete. Jakmile si musíte vymýšlet, tak stagnujete.
 • Pokora a vzájemné oceňování toho, že společně tvoříme a jsme si oporou je pro nás základ všeho.
 • Síla mysli, mentalita úspěchu a cesta osobního růstu je součástí našich dnešků. Jedině tak můžeme růst dál.
 • Nestěžujeme si. Naopak na všechny výzvy (někdo by to nazval problémy) reagujeme produktivně a s vizí ke zlepšení. To neznamená, že jsme sluníčkový a naivní, ale je efektivnější cesta, jak vyřešit výzvy, než si na ně stěžovat.
 • Vzájemně si sdílíme vše hodnotné a jsme si vždy oporou, nehledě na to, kdo je v jakém týmu, jako jedna komunita jsme a vždy budeme jeden tým, kde se lidé mohou cítit opravdu upřímně dobře.
 • Vzájemně se respektujeme. Pokud by měl někdo potřebu někoho za zády nehezky pomlouvat, tak do této komunity opravdu nepatří. A jen takové doplnění, lidé, kteří pomlouvají a mluví o ostatních nehezky, tak vlastně mluví o sobě a v jejich životě se to otočí proti nim a je jedno jestli to říkají nahlas nebo v duchu, oboje je velmi mocné.
 • Neporovnáváme se. Respektujeme, že každý startuje z jiného výchozího bodu. Někdo má tímpádem výsledky rychle, někdo potřebuje víc času.
 • Milujeme to, co děláme a děláme to, co milujeme. Opravdu si užíváme tu jízdu nehledě na výsledky a jsme otevřeni hojnosti. Přijímáme hojnost, milujeme peníze a je v pořádku jich vydělávat čím dál víc.

S těmito hodnotami jsme během pár měsíců doposud jako komunita vytvořili přes milion euro obrat a to ještě není eshop finalizovaný v češtině / slovenštině a každý měsíc neděláme nic jinýho než, že se fakt bavíme.  Nově přicházející podnikatelé mohou konečně vydělávat hned od začátku super částky, protože systém vyplácení zisků z tohoto eshopu je jedinečný, inovativní a zažije to každý, kdo uvede novodobé principy, které se učíme, do praxe.

Patříš k nám?

Pokud tohle vše s Tebou rezonuje, propoj se se mnou na messengeru, kde mi rovnou napiš něco o sobě a uvidíme, jestli se naše cesty tímto způsobem protnou. Už teď se na tebe těším ♡